ubytovanie v Magure

Domov / ubytovanie v Magure

Užite si pobyt v najlepšie hodnotenom ubytovacom zariadení v Bardejove – v Penzióne Magura. Začínajte dni výdatnými raňajkami, vaše auto ponechajte v bezpečí nášho monitorovaného parkoviska a vydajte sa za krásami Bardejova a jeho okolia. Po návrate Vás osvieži sprcha priamo na klimatizovanej izbe a posedenie v útulnej nefajčiarskej kaviarni pri kozube. Pre fajčiarov je k dispozícii letná aj zimná terasa. Wifi pripojenie v celom zariadení je samozrejmosťou.

Urobte si pohodu v našej „obývačke“ a trávte čas s vašimi blízkymi. Zahrajte si spoločenské hry, vychutnajte si lahodnú kávu z talianskej pražiarne. Vaše dieťa sa nechajte bezpečne pohrať na ihrisku vonku na oplotenom dvore. K dispozícii je trampolína, šmýkačka, pieskovisko, plastový domček, hojdačky, pedálova motorka…

Rovnako aj v interiéri sa deti môžu zabaviť s množstvom hračiek, knižiek, či kresliť si. Pre mamičky s deťmi je k dispozícii prebaľovací pult s príslušenstvom, nočník, detská stolička s podbradníkmi, kočiarik,atď.

Ubytovanie

Izby a apartmány

Hostia

Povedali o nás

Lea Cedulová

V penzióne sme boli ubytovaní 2 noci. Všetko bolo na jednotku. Izby boli nové, čisté, pekne zariadené, upratujú ich každý deň. Raňajky výborné. Na prízemí je krásna, príjemná terasa. Lokalita je tiež výborná, pár minút pešo do centra Bardejova. Môžem len odporučiť a ak by som išla opäť niekedy do Bardejova, rada by som sa na toto miesto vrátila. A ako bonus, veľmi milá pani majiteľka.

Ondrej Pukaj

Penzion Magura navstevujem pravidelne uz 7rokov..Velmi pekny, utulny v dostupnej cene, super personal a blizucko do centra starobileho centra najkrajsieho mesta na Slovensku.

Honza Johny Čonka

Skvělé místo, vynikající personál. Pokoje čisté, sociální zařízení+ budet skvělé. Mohu jen doporučit.

Markéta Zajacová

Nejlepší ubytování v Bardějově. Ubytování super, rodinný ale zároveň i luxusní penzion a ještě vhodný pro rodiny s dětmi. Domluva, obsluha, služby, jídlo vše bezva.

Barbara Baška Slezáková

Terasa na 1* perfektná na posedenie a oto príjemnejší personál. PS. Pani čašníčka z dnešného dňa, najpríjemnejšia akú som kedy v BJ stretla.  Za mňa TOP

Kristina Hudakova

Skvelý penzión, úžasný prístup majiteľky, určite sa vrátime. Môžem len a len odporúčať.

Blogujeme

novinky a informácie