Izba Twin 2

Domov / Izba Twin 2

Izba Twin 2

od 30 € /noc
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Izba Twin 2
Izba Twin 2
Izba Twin 2
Izba Twin 2
Izba Twin 2
Izba Twin 2
Izba Twin 2

Neklimatizovaná izba s dvomi oddelenými lôžkami bez možnosti umiestniť prístelok pre dospelú osobu. Izba poskytuje dostatok priestoru pre detskú rozkladaciu postieľku. Izba je vybavená chladničkou, TV s plochou obrazovkou, vlastnou kúpeľnou so sprchou (fén na požiadanie na recepcii), wifi.

Pre lepšiu predstavu si pozrite videoprezentáciu Penziónu Magura.

Zdarma sú raňajky a monitorované parkovanie. K dispozícii je práčka, sušička, žehlička a žehliaca doska. Rodiny s deťmi môžu využiť športový kočiarik, detskú jedálenskú stoličku, prebaľovací pult a destký kútik.

Hosť môže zrušiť rezerváciu bezplatne do 7 dní pred príchodom. Hosť zaplatí 50 % z celkovej ceny v prípade zrušenia rezervácie v priebehu 7 dní pred príchodom. Ak sa hosť nedostaví na pobyt, bude mu účtovaných 100 % celkovej ceny.Kapacita 2 osoby

30 EUR /1 noc/ 1 osoba

45 EUR /1 noc/ 2 osoby

Prečítajte si, prečo sme najlepšie hodnotené ubytovanie v Bardejove za rok 2017 a 2018? (Zdroj: booking.com)

Storno podmienky:

Hosť môže zrušiť rezerváciu bezplatne do 7 dní pred príchodom. Hosť zaplatí 50 % z celkovej ceny v prípade zrušenia rezervácie v priebehu 7 dní pred príchodom. Ak sa hosť nedostaví na pobyt, bude mu účtovaných 100 % celkovej ceny, ak nebolo dohodnuté inak s vedením podniku.