Izba Twin 2

Home / Izba Twin 2

Izba Twin 2

od 28 € /noc
Izba Twin 2
Izba Twin 2
Izba Twin 2
Izba Twin 2
Izba Twin 2
Izba Twin 2
Izba Twin 2
Izba Twin 2

Neklimatizovaná izba s dvomi oddelenými lôžkami bez možnosti umiestniť prístelok pre dospelú osobu. Izba poskytuje dostatok priestoru pre detskú rozkladaciu postieľku. Izba je vybavená chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, TV s plochou obrazovkou, vlastnou kúpeľnou so sprchou (fén na požiadanie na recepcii), wifi.

Pre lepšiu predstavu si pozrite videoprezentáciu Penziónu Magura.

Parkovanie zdarma. Možnosť doobjednať raňajky. K dispozícii je práčka, sušička, žehlička a žehliaca doska. Rodiny s deťmi môžu využiť destký kútik a ihrisko vo dvore, detské potreby ako detskú jedálenskú stoličku, postieľku, prebaľovací pult, detskú vaničku, nočník.

 

Pozrite si náš penzión vďaka virtuálnej prehliadke.

Hosť môže zrušiť rezerváciu bezplatne do 7 dní pred príchodom. Hosť zaplatí 50 % z celkovej ceny v prípade zrušenia rezervácie v priebehu 7 dní pred príchodom. Ak sa hosť nedostaví na pobyt, bude mu účtovaných 100 % celkovej ceny.Kapacita 2 osoby

28 EUR /1 noc/ 1 osoba

40 EUR /1 noc/ 2 osoby

5 EUR/raňajky/ 1 osoba

Prečítajte si, prečo sme najlepšie hodnotené ubytovanie v Bardejove za rok 2017 a 2018. (Zdroj: booking.com)

Storno podmienky:

Hosť môže zrušiť rezerváciu bezplatne do 7 dní pred príchodom. Hosť zaplatí 50 % z celkovej ceny v prípade zrušenia rezervácie v priebehu 7 dní pred príchodom. Ak sa hosť nedostaví na pobyt, bude mu účtovaných 100 % celkovej ceny, ak nebolo dohodnuté inak s vedením podniku.

vytvorila BECREA - tvorba web stránok Bardejov