Room Category: Rýchlovarná kanvica

Home / Rýchlovarná kanvica
Izba TWIN
Room

Izba TWIN

Neklimatizovaná izba s dvomi oddelenými lôžkami s možnosťou umiestniť prístelok pre dospelú osobu, prípadne detskú rozkladaciu postieľku. Izba je vybavená chladničkou, TV s plochou obrazovkou, vlastnou kúpeľnou so sprchou (fén na požiadanie na recepcii), wifi.

V cene ubytovania sú raňajky a  monitorované parkovanie. K dispozícii je práčka, sušička, žehlička a žehliaca doska. Rodiny s deťmi môžu využiť športový kočiarik, detskú jedálenskú stoličku, prebaľovací pult a destký kútik. 

Izba Twin 2
Room

Izba Twin 2

Neklimatizovaná izba s dvomi oddelenými lôžkami bez možnosti umiestniť prístelok pre dospelú osobu. Izba poskytuje dostatok priestoru pre detskú rozkladaciu postieľku. Izba je vybavená chladničkou, TV s plochou obrazovkou, vlastnou kúpeľnou so sprchou (fén na požiadanie na recepcii), wifi.

Izba Family Apartment (s možnosťou dlhodobého prenájmu)
Room

Izba Family Apartment (s možnosťou dlhodobého prenájmu)

Klimatizovaný podkrovný dvojizbový byt s plne vybavenou kuchyňou so sporákom a rúrou, mikrovlnkou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, umývačkou riadu a jedálenskym kútom. Spálňa disponuje manželskou posteľou. TV je umiestený v obývačke s rozkladacou pohovkou, ktorá sa využíva ako prístelok pre 2 osoby. V kúpelni je k dispozícii vaňa, nie sprchový kút (fén na požiadanie  na recepcii). Možnosť dlhodobého prenájmu.

vytvorila BECREA - tvorba web stránok Bardejov