pENZIÓN MAGURA JE OPäť NAJ

pENZIÓN MAGURA JE OPäť NAJ

Penzión v Bardejove

Ako to celé začalo…

Bolo to ešte v časoch, keď sa na Slovensku platilo korunami, mala som o 10 kíl menej a za svoj najväčší životný problém som považovala skúšku z matematiky. V tom období sme hľadali  prvých kuchárov a čašníkov a ja som si fakt myslela, že je nutné si s nimi vykať, pretože sa to tak proste patrí. (Naozaj to nebolo preto, aby v slabej chvíľke mohli povedať „vy koza“ namiesto „ty koza“ 🙂 .) Naši prví hostia si nás museli poctivo vyhľadať v Zlatých stránkach a o fejsbuku som si myslela, že to je nástroj na zábavu pre amerických nespratníkov.

Stále je našou prioritou spokojnosť hostí. Sme radi, že tretí rok po sebe naši hostia tvrdia, že Magura je pre nich najlepší penzión  v Bardejove. Nie len na portáli booking.com. Ďakujeme!

Prešli roky. Interiér medzičasom zmenil svoju podobu druhý krát. Už si tu gazdujeme bez reštaurácie, niet tu kuchárov a v mojich vlasoch už necítiť smaženú cibuľku. Denné menu už neponúkame, ale našim hosťom robíme stále skvelé raňajky, lahodnú kávičku a k nej ponúkame fantastické koláčiky pri horiacom krbe, či vonku na priestrannej terase s detským ihriskom.

S láskou vaša Mirka z Magury

vytvorila BECREA - tvorba web stránok Bardejov