Cyklopobyt v Bardejove

Home / Domov / Cyklopobyt v Bardejove
 

 

Pobyt nie len pre cyklistov v Bardejove
 

 

Cyklovýlet na východe Slovenska

Spoznávajte toto leto krásu slovenských hôr, lesov a mestečiek zo sedadla bicykla. Cyklovýlet na východe Slovenska je skvelou voľbou, ak chcete voľný čas tráviť outdoorovými aktivitami v tomto čase mnohých obmedzení. Bardejov a jeho okolie ponúka množstvo možností na spoznávanie neprebádanej prírody Čergova a Busova. Zároveň ako historické a kráľovské mesto zapísané v zozname UNESCO je Bardejov plný pamiatok, pri ktorých sa robia parádne selfíčka aj z bicykla. A napokon ako kúpeľné mestečko je doslova predurčené na oddych a relax v prírode a na čerstvom vzduchu.

Cyklotrasy v Bardejove a okolí

Vedeli ste, že Bardejov je súčasťou cyklookruhu Aquavelo, ktorý prepája slovensko-poľské pohraničné mestá? Ide o 230 km úsek medzi kúpeľmi Bardejovské Kúpele, Krynica, Muzsyna, Szawnica, s bodmi záujmu, pamiatkami, faunou, flórou. Poďte to preskúmať aspoň na slovenskej strane!

Radi vám poradíme trasy podľa vašich predstáv a možností. Zabezpečíme požičanie a servis bicyklov v partnerskej požičovni pár krokov od penziónu alebo Poľsko-slovenskom dome . Vyprať a osušiť oblečenie, či umyť a bezpečne uložiť bicykel je možné priamo v Magure.

K cyklopobytu od nás ako darček dostanete turistické mapy s cyklotrasami v okolí zdarma. Prvých 10 rezervácií odmeníme skvelou sadou na opravu bicykla a cyklofľašou. Cyklotrasy v Bardejove sú vhodné aj pre rodiny s deťmi. Naopak singletracky sú ako stvorené pre cyklistov, ktorí radi drkotajú pri jazde zubami. 🙂

Prečítajte si, čo všetko sa dá v Bardejove vidieť a zažiť. A ak tom nepíšeme, radi vám to rozpovieme. Nie všetky cesty k wau miestam sú označené a zmapované. Ale, čo si budeme hovoriť? Bicykel prejde aj po cestičke, ktorá nemá nálepku „cyklochodník“. TEŠÍME SA NA VÁS!

 

 

Cyklookruh AQUAVELO

Máte otázky? ZAVOLAJTE MIRKE

+421902374871 (PO-PIA, 8-18 H)

Pravidelne píšem pre našich hostí články, o tom čo sa dá v Bardejove vidieť a zažiť. Hľadám možnosti, ako tráviť čas v Bardejove a jeho okolí na kolesách i peši, s deťmi aj bez nich.  Zavolajte mi a rada vám pripravím program vášho pobytu v Bardejove podľa vašich predstáv.

vytvorila BECREA - tvorba web stránok Bardejov